Váš košík

Bezpečný nákup
0

VYLUČOVACÍ SOUSTAVA A BETA GLUKAN

Vylučovací soustava je orgánová soustava, která zajišťuje vylučování odpadních látek z těla. V lidském těle zpracovává vodu a vylučuje z těla moč vyráběnou v ledvinách, odkud protéká močovody do močového měchýře a poté dále do močové trubice. Mezi nejčastější onemocnění spojená s vylučovací soustavou patří zánět močových cest a močového měchýře, zánět ledvin, ledvinové nebo močové kameny, inkontinence či selhání ledvin.

Přírodní medicína využívá celou řadu bylin, které napomáhají vylučování škodlivých a odpadních látek z těla.  Patří mezi ně například přeslička, tužebník, růže stolistá, řepík, koriandr nebo třapatka (echinacea).

Vyzkoušejte některé z našich přípravků s obsahem těchto bylinek v kombinaci s vysoce aktivním beta glukanem pro podporu normálního fungování vylučovacího systému.

ECHINACEA GLUCAN – přírodní doplněk stravy s přírodními beta glukany a extraktem z třapatky nachové (echinacea) pro podporu normální funkce močových cest.

MEDI GLUCAN - přírodní doplněk stravy s tužebníkem pro podporu vylučování moči i  vody z organismu (odvodnění), normální funkci močové soustavy (ledvin) a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné.

ZARU GLUCAN – přírodní doplněk stravy s extraktem z přesličky a řepíku pro normální činnost močové soustavy a močových cest, s tužebníkem pro podporu vylučování moči i vody z organismu (odvodnění) a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné.

ROSA GLUCAN - přírodní doplněk stravy s extraktem z růže stolisté pro podporu vylučování a přírodními beta glukany z hlívy ústřičné.

Objednávat můžete i na našem e-shopu  WWW.CESTAKEZDRAVI.EU

Mohlo by vás zajímat

Softmedia.cz - Tvorba a správa webových stránek
lockusercartmagnifiercrossmenu