Ihr Warenkorb

Sicheres Einkaufen
0

O nás

NATUR APATYKA S.R.O.
Je česká rodinná firma zabývající se vývojem a výrobou přírodních produktů s beta-glukanem, který je získáván šetrným výrobním postupem z hlívy ústřičné. Tento výrobní postup zabezpečuje maximální zachování přírodních látek a výrobky tak mohou posilovat obranyschopnost organismu dětí i dospělých.

Co vše u nás najdete

Naleznete zde širokou paletu výrobků – tekuté bylinné přípravky, dětské rozpustné medicínky, sirupy, tablety, olejíčky a přírodní kosmetiku. Všechny naše výrobky jsou schváleny Státním zdravotním ústavem v Praze, notifikované ministerstvem zdravotnictví ČR, kosmetické produkty.

Koho u nás najdete

Jsme zastánci přírodní medicíny a úzce spolupracujeme s týmem vyškolených a certifikovaných odborníků, kteří pomocí alternativní metody irisdiagnostiky klientům určují přesné příčiny jejich zdravotních potíží a následně vyberou nejlepší kombinaci přípravků Natur Apatyka tak, aby řešení zdravotních komplikací bylo co nejúčinnější a zároveň co nejpřirozenější pro lidský organismus.
Potřebujete si nechat poradit? Máte dotaz?

Co je to IRIDOLOGIE?

Častěji známá jako irisdiagnostika, je metoda přírodní medicíny, známá tisíce let. Diagnóza se určuje z oční duhovky, která je bránou do těla člověka. (jako mapa do těla člověka.)
Oko je spolehlivý, přesný smyslový orgán, který má reflexní nervové zakončení spojené se všemi částmi těla a přes optický nerv je spojeno s mozkem. Mozek nahrává v průběhu celého života všechny informace o každém fyzickém i psychickém procesu, probíhajícím v našem těle, vše pečlivě zaznamenává v oku v podobě různých barev a změn na duhovce.
V našem oku je tak vepsaná celá kniha našeho života. Irisdiagnostika nehledá jen nemoci, ale především jejich příčiny a proto může být prevencí pro každého z nás. Na oční duhovce se pozná pokud je nějaký orgán oslaben, zda-li se jedná o dědičné dispozice nebo v současné době narušenou rovnováhu jednotlivých tělních soustav v organismu.
Ze záznamů v oku lze odhalit změnu např. emocí a pocitů, krevního a nervového zásobení důležitých orgánů, a to vše na počátku jejich vzniku. Můžeme pak odvrátit hrozící nemoc přírodním a přirozeným způsobem léčby.
Iridologie je jedna z bezbolestných diagnostických metod, při které se dají již u malého dítěte rozpoznat genetické dispozice nebo vrozené vady a můžeme tak předcházet budoucím nemocem.

Chcete se nechat vyšetřit?

Kontaktujte nás ještě dnes!
Kde nás najdete
Softmedia.cz - Tvorba a správa webových stránek
lockusercartmagnifiercrossmenu